آب آشامیدنی

 سخنگوی آبفا اصفهان گفت: به علت بروز حادثه در بخشی از سامانه باباشیخعلی در محدوده شهرستان فلاورجان، ظرفیت آبرسانی به ویژه در مناطق شمال و غرب اصفهان تا اطلاع ثانوی کاهش یافت.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل از آغاز عملیات احداث تصفیه خانه آب شرب تازه کند شهرستان انگوت در روزهای آتی خبر داد.روز

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: در قالب شورای حفاظت منابع آب استان و سازگاری با کم آبی ۱۰ پروژه در استان زنجان مصوب شده و اجرایی می شود.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از توزیع ۶۴ هزار و ۵۰۰ لیتر آب شرب بهداشتی در ۲۸ روستای متأثر از تنش‌های آبی این استان خبر داد.

مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند وابسته به بنیاد مستضعفان گفت: دسترسی به آب شرب سالم برای ۵۰۰ خانواده در منطقه محروم قلعه گنج ممکن شد.

معاون علمی رئیس جمهور با بیان اینکه علیرغم داشتن ظرفیتهای خوب، عقب ماندگی تاریخی در حوزه شیرین سازی آب داریم، گفت: حوزه آب یکی از حوزه هایی است که چالش های زیادی به خاطر تحریم ها داشته است.

وضعیت تامین آب آشامیدنی در شهر و روستاهای آب‌پخش دشتستان تابستان امسال بهبود یافته و این در حالی است که آب‌شیرین‌کن ۸۵۰۰ متر مکعبی با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان امسال وارد مدار تولید می‌شود.

فرماندار تنگستان با تاکید بر حل مشکلات آبرسانی روستاهای ساحلی گفت:پروژه آب‌‌شیرین کن ۷۵۰۰ مترمکعبی نوار ساحلی دلوار تنگستان فعال شده که با بهره‌برداری از آن مشکل تامین آب آشامیدنی این شهر و روستاهای ساحلی تنگستان برطرف می‌شود.

صفحه1 از2
Top