کرونا ویروس

 رئیس علوم پزشکی هرمزگان گفت: با افزایش آمار مبتلایان به دلتا کرونا و خستگی مفرط در کادر درمان با کمبود نیروی درمانی در هرمزگان روبرو هستیم.

مدیرکل امور دارویی سازمان غذا و دارو، از توزیع داروهای کرونا در سطح داروخانه‌های منتخب دولتی و خصوصی خبر داد.

معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه ۴۵۵ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: از این تعداد تست ۲۸۰ نفر تا کنون مثبت اعلام شده است.

فوق تخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه در بحران کرونا چیزی به اسم سرماخوردگی نداریم، گفت: متاسفانه در سطح جامعه روزانه افراد زیادی حتی با داشتن علائم در حال تردد هستند.

آمارهای روزانه وزارت بهداشت از واکسیناسیون در کشور نشان می دهد که تزریق دوز دوم واکسن کرونا به مرز ۲.۵ میلیون نفر نزدیک شده است.

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه قطع مداوم برق باعث خسارت به تجهیزات پزشکی می‌شود، گفت: قطع مکرر برق در شرایط کرونایی برای بیماران بستری در بیمارستان‌ها خطرناک است.

 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با فوت ۱۷۹ نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید۱۹ در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به ۸۱ هزار و ۳۶۲ نفر رسید.

معاون وزیر بهداشت از اخذ مجوز واکسن کووید۱۹ خبر داد و گفت: این واکسن مجوز گرفته است و به مدت شش ماه ایمنی ایجاد می‌کند، اما تجارت جهانی توزیع آن را کُند کرده است.

صفحه1 از3
Top